Psychoterapeuta - Katarzyna Michalska

To nie przypadek, że trafiłeś właśnie na tą stronę. Prawdopodobnie szukasz wsparcia dla siebie lub kogoś bliskiego. Chciałbyś lepiej rozumieć siebie, rozwijać się, cieszyć się życiem. Będę dla Ciebie wsparciem w trudnym dla Ciebie czasie.

Zastanawiasz się nad wyborem dobrego terapeuty dla siebie?

Nazywam się Katarzyna Michalska. Jestem psychoterapeutą. Przyjmuję pacjentów w Poznaniu oraz w Dąbrówce koło Poznania. Dobre przygotowanie psychoterapeuty to podstawa. Swoje umiejętności i doświadczenie psychoterapeutyczne rozwijam w Polskim Instytucie Ericksonowskim (Poznań - 4,5 kurs psychoterapii - atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Jestem również wykwalifikowanym psychoterapeutą rodzinnym (ukończyłam Studium Psychoterapii Rodzin). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji (nadzór merytoryczny) u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Zajmuję się:

  • pomocą w radzeniu sobie z problemami egzystencjalnymi na różnych etapach życia
  • leczeniem depresji, lęków, nerwic
  • pomocą w problemach emocjonalnych
  • wspieram pacjentów w radzeniu sobie z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi
  • psychoterapią rodzin i par

Gwarantuję zaufanie i dyskrecję. Nie odkładaj problemów na potem, bo nie warto. Zabierasz sobie cenny czas kiedy mógłbyś czuć lekkość i harmonię. Umów się na pierwsze spotkanie. Być może zastanawiasz się jak wygląda to pierwsze spotkanie lub terapia, jakich efektów możesz się spodziewać? Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do zapoznania się z informacjami w pozostałych zakładkach strony, gdzie między innymi dowiesz się jak dojechać do gabinetów oraz jakie są ceny za psychoterapie.

Gabinet

gabinet_katarzyny_michalskiej
gabinet-psychoterapii_w_poznaniu
gabinet_psychoterapeutki
thumbnail
thumbnail1
Kontakt
Psychoterapeuta Katarzyna Michalska
ul. Towarowa 41/4
61-896   Poznań
tel. +48 513-498-050
Formularz kontaktowy
{{sentSuccess}}