Psychoterapeuta - Katarzyna Michalska

To nie przypadek, że trafiłeś właśnie na tą stronę. Prawdopodobnie szukasz wsparcia dla siebie lub kogoś bliskiego. Chciałbyś lepiej rozumieć siebie, rozwijać się, cieszyć się życiem. Będę dla Ciebie wsparciem w trudnym dla Ciebie czasie.

Zastanawiasz się nad wyborem dobrego terapeuty dla siebie?

Nazywam się Katarzyna Michalska. Jestem psychoterapeutą. Ukończyłam certyfikowane 4,5 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Polskim Instytucie Ericksonowskim posiadającym atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam kwalifikacje terapeuty Ego State Therapy. Ukonczylam Studium Terapii Rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim.Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora S. N. Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (cert. nr 88), Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (cert. nr 4) oraz EAP (European Association for Psychotherapy).

Zajmuję się:

  • pomocą w radzeniu sobie z problemami egzystencjalnymi na różnych etapach życia
  • leczeniem depresji, lęków, nerwic
  • pomocą w problemach emocjonalnych
  • wspieram pacjentów w radzeniu sobie z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi
  • psychoterapią rodzin i par

Gwarantuję zaufanie i dyskrecję. Nie odkładaj problemów na potem, bo nie warto. Zabierasz sobie cenny czas kiedy mógłbyś czuć lekkość i harmonię. Umów się na pierwsze spotkanie. Być może zastanawiasz się jak wygląda to pierwsze spotkanie lub terapia, jakich efektów możesz się spodziewać? Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do zapoznania się z informacjami w pozostałych zakładkach strony, gdzie między innymi dowiesz się jak dojechać do gabinetów oraz jakie są ceny za psychoterapie.

Gabinet

Kontakt
Psychoterapeuta Katarzyna Michalska
ul. Gąsiorowskich 4
60-704   Poznań
tel. +48 513-498-050